537 00 12 00
Już dziś umów się na zabiegi!
kontakt@colonmed.pl

Płaski brzuch i mniej na wadze tuż po zabiegach hydrokolonoterapii!

odchudzanieHydrokolonoterapia to zabieg profilaktyczny mający przede wszystkim prozdrowotne działanie. Niemniej posiada też szereg miłych efektów towarzyszących.  Wśród nich są:

  • utrata kilku kilogramów oraz
  • efekt płaskiego brzucha!

Złogi – to słowo kojarzy nam się z czymś zalegającym, niepotrzebnym i szkodliwym! I tak rzeczywiście jest. Tworzą się one w jelicie grubym każdego człowieka.

Co takiego złego robią złogi w naszym jelicie grubym:

Złogi ważą nawet kilka kilogramów!

Nasze jelito jest przystosowane do procesowania jednorazowo ok. 2,5 kg treści jelitowej. Dodatkowe 3 kg (i więcej!) złogów bardzo osłabia jelito – ulega ono deformacjom, osłabia się jego mięśniówka, poprzecznica opada uciskając inne ważne narządy wewnętrzne, ustaje prawidłowa perystaltyka! A to oznacza problemy…

Złogi sprzyjają rozwojowi niekorzystnej flory bakteryjnej!

Bakterie w jelicie są nam potrzebne. Ale muszą pozostawać w równowadze. Nadmiar niekorzystnej flory bakteryjnej prowadzi do  produkcji nadmiernej ilości  toksyn. Te wnikają do krwiobiegu i krążą po całym naszym organizmie, zatruwając kolejne organy wewnętrzne!

Usuń złogi, przywróć równowagę flory bakteryjnej w jelitach!

A jak to zrobić? Najskuteczniejszym sposobem jest hydrokolonoterapia, czyli płukanie okrężnicy. Oczyszczanie jelita grubego z zalegających mas kałowych wzmacnia mięśnie okrężnicy i poprawia jej ruchy perystaltyczne, pomaga przywrócić wewnętrzną równowagę całego organizmu oraz polepsza samopoczucie.

Pozbycie się złogów oraz niekorzystnej flory bakteryjnej, odbudowa delikatnej równowagi tej flory pozwoli na

wyregulowanie metabolizmu

Dodatkowo efekt oczyszczenia spowoduje efekt psychologiczny, motywujący nas do dalszego działania:

skoro właśnie oczyściłem/łam swój organizm, to w imię czego mam go znów "zanieczyszczać"?

A zatem modyfikacja naszej diety oraz nawyków żywieniowych po zabiegach hydrokolonoterapii staje się o wiele łatwiejsza!

Już dziś umów się na zabiegi: 537 00 12 00

 

Powrót do strony głównej