537 00 12 00
Już dziś umów się na zabiegi!
kontakt@colonmed.pl

Katowice poczuły Pozytywną Energię! Relacja w warsztatów

14 września w Kinoteatrze Rialto w Katowicach odbyło się piąte wydarzenie w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Pozytywny Egoizm. Przełącz się na EkoBycie!”. Katowiczanie przybyli tłumnie – ponad 200 osób gotowych się rozwijać wypełniło salę.

Spotkanie poprowadzili twórcy i pomysłodawcy Kampanii, Dagmara i Tomasz Skalscy. Jak zawsze z ogromną dawką humoru i energii:

 — Pierwszy raz spotkałam się z takim mega pozytywnym małżeństwem, które pracuje z tak dużą pasją i ma w sobie tyle dobrych emocji, że dosłownie z butów można wyskoczyć. Siedziałam w pierwszym rzędzie więc wiem, widziałam, czułam :))) — powiedziała jedna z Uczestniczek spotkania.

Dr Tomasz Skalski podczas trzygodzinnego warsztatu zaprosił Uczestników do fascynującej podroży „w głąb siebie” w celu rozpoznania prawdziwych wartości i potrzeb, poziomu samoświadomości i stopnia zadowolenia z życia – słowem tego, jak zostać znawcą siebie, czyli Pozytywnym Egoistą czy Pozytywną Egoistką i świadomie zarządzać swoim „wewnętrznym ekosystemem”.

W trakcie warsztatów Uczestnicy mogli nauczyć się technik oddechowych, doświadczyć ograniczeń płynących z ego, poczuć energię tłumu a także przekonać się, że śmiech może być terapią. Po raz kolejny organizatorzy udowodnili, że rozwój i świadomość idą w parze z dobrą zabawą i uśmiechem.