537 00 12 00
Już dziś umów się na zabiegi!
kontakt@colonmed.pl

hydrokolonoterapiaAż 92% pacjentów jest całkowicie zadowolonych z zabiegów hydrokolonoterapii w gabinetach Colon-Med.

Okazuje się, że nie trzeba koniecznie wybierać się za naszą zachodnią granicę lub co gorsza – gdzieś za ocean, by odnaleźć spory tłum całkowicie zadowolonych pacjentów. Wystarczy odwiedzić jeden z gabinetów sieci Colon-Med i przejść serię zabiegów hydrokolonoterapii, by do tej szczęśliwej społeczności dołączyć!

Ale zaraz” - ktoś zapyta. „Co to właściwie jest ta hydrokolonoterapia?!”

W jelicie grubym niemal każdego dorosłego człowieka tworzą się złogi. Są one przyczyną wnikania do krwiobiegu szkodliwych toksyn, które zatruwają cały nasz organizm, prowadząc do powstania wielu dolegliwości zdrowotnych oraz poważnych chorób, takich jak nowotwory. Złogi potrafią ważyć nawet do kilku kilogramów, co dodatkowo obciąża okrężnicę i mocno upośledza jej funkcjonowanie.

Hydrokolonoterapia to płukanie jelita grubego. Pozwala w sposób higieniczny, całkowicie bezbolesny i bez doznań zapachowych usunąć złogi, sole metali ciężkich, grzyby, pleśnie, drożdżaki, pasożyty, konserwanty, produkty fermentacji i procesów gnilnych, trujące pozostałości przemiany materii.

Ale jak to płukanie jelita?! Co wy tam właściwie robicie… i którędy?!!!

Zaniepokojony? Znamy to uczucie doskonale! Każdy członek zespołu Colon-Med regularnie wykonuje zabiegi hydrokolonoterapii. Wiemy z własnego doświadczenia, że przed pierwszym zabiegiem pojawia się stres. Nie spotkaliśmy jeszcze pacjenta, który nie odczuwałby tego stresu. A tymczasem…

Nie taki diabeł straszny jak go malują!

We wszystkich gabinetach prowadzimy anonimową ankietę badania satysfakcji pacjenta. Między innymi to z niej wiemy, że

100% pacjentów odczuwa stres przed pierwszym zabiegiem

Jednocześnie z badania wynika, że

  • aż 92% pacjentów jest całkowicie zadowolonych z zabiegów hydrokolonoterapii w gabinetach Colon-Med (poziom 5 = najwyższy w pięciostopniowej skali)
  • a 6% pacjentów jest bardzo zadowolonych (poziom 4 w pięciostopniowej skali)

I jesteśmy z tego dumni!