537 00 12 00
Już dziś umów się na zabiegi!
kontakt@colonmed.pl

3 krok – Pamiętaj o profilaktyce zdrowia!

Wykonuj zabiegi hydrokolonoterapii co 6 miesięcy!

Należy regularnie wykonywać zabiegi hydrokolonoterapii ponieważ złogi w jelitach będą się tworzyły na nowo. Nawet u osób dbających o zdrowe odżywianie.

Pamiętajmy, że w dzisiejszych czasach skazani jesteśmy na żywność modyfikowaną (także genetycznie), w dużym stopniu przetworzoną, naszpikowaną tzw. „chemią”.

By mieć piękne, białe i zdrowe zęby chodzimy regularnie do dentysty. By utrzymać organizm w czystości, cieszyć się dobrym zdrowiem i doskonałym samopoczuciem zadbaj o zdrową dietę oraz regularnie płucz okrężnicę.

 

Pamiętaj o aktywności fizycznej – ruch jest Twoim sprzymierzeńcem!

4krok

Aktywność fizyczna odgrywa bardzo ważną rolę w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób. Regularna uprawiana korzystnie wpływa na organizm, funkcjonowanie umysłu i jednocześnie zmniejsza ryzyko zapadalności na choroby przewlekłe.

Najlepsze efekty zdrowotne uzyskuje się uprawiając aktywność fizyczną przez większość dni tygodnia. Zalecany czas trwania pojedynczych ćwiczeń wynosi 30 min, jednakże nawet kilka krótkich sesji, aby łącznie osiągnąć 30 minut dziennie daje korzystne efekty z punktu widzenia zdrowia człowieka.