537 00 12 00
Już dziś umów się na zabiegi!
kontakt@colonmed.pl

2 krok – Przygotuj się do zabiegów

Przygotuj się do zabiegów. A przyniosą znacznie lepsze efekty!

Warto wiedzieć o tym, że hydrokolonoterapia nie jest lewatywą, w której chodzi o pozbycie się zwykłej treści jelitowej tylko z końcowego odcinka jelita grubego. Zależy nam na tym, by ciepła i przefiltrowana woda mogła dostać się do najdalszych zakątków jelita grubego. Dzięki temu namoczone złogi będą mogły odkleić się od ścianek jelita i wypłynąć.

A zatem zwykła treść jelitowa powinna być jak najbardziej luźna. Dlatego na 3 dni przed zabiegiem przejdź na tzw. dietę lekkostrawną:

  • nie jedz mięsa ani nabiału,

  • spożywaj wyłącznie surowe owoce i warzywa, kasze oraz produkty pełnoziarniste,

  • pij dużo wody (min 1,5 l dziennie).

Dzięki temu efekt oczyszczania będzie znacznie lepszy!

 

A po zabiegach zadbaj koniecznie o zdrową dietę – nie zanieczyszczaj organizmu na nowo!

2krok

Tuż po zabiegach Twoje samopoczucie będzie zdecydowanie lepsze! Poczujesz się lekko i czysto, zniknie wiele dolegliwości zdrowotnych. W niedługim czasie zobaczysz także różnicę stając na wadze, czy też mierząc obwód w pasie. Twoja cera ulegnie wyraźnej poprawie.

Ale uwaga! Jeśli nie zmienisz swoich złych nawyków żywieniowych, wszystkie te wspaniałe efekty okażą się nietrwałe, a dolegliwości zdrowotne prawdopodobnie powrócą!

Dlatego przeczytaj uważnie nasze zalecenia żywieniowe. Stosując je, znacznie dłużej utrzymasz dobroczynne efekty hydrokolonoterapii.